Macháček, s.r.o., náměstí Svobody 28, 691 83 Drnholec, prodej a servis +420 519 519 235, náhradní díly: +420 519 519 203|info@machacek-drnholec.cz
Prodej a Servis2018-05-14T13:28:00+00:00

Prodej a Servis

Rodinná firma Macháček, s.r.o. od samé existence poskytuje vedle prodeje strojů také veškeré služby s tím spojené. Zaměřuje se na spokojenost zákazníků ve všech ohledech. Od doporučení vhodného stroje, předprodejní servis a přípravu stroje k prodeji, prodej,  záruční i pozáruční servis i poradenskou činnost v průběhu užívání stroje, případný odkup a prodej dalšího nového stroje. Dlouhodobá existence firmy (26 let)  zaručuje zákazníkům stabilní prostředí.

Machacek - prodej servis

Přístup

Machacek prodej a servis pristup

Ke každému zákazníkovi přistupujeme se zájmem vyřešit konkrétní situaci a navrhnout nejvhodnější řešení – skladbu strojů pro práce v konkrétní lokalitě a terénu,  pro práci, pro kterou jsou stroje určeny, co zákazník od strojů i od nás očekává, způsob a možnosti financování s případným využitím dotací apod.

Financování

Machacek prodej a servis financovani

Řada našich zákazníků využívá velmi výhodného způsobu financování prostřednictvím společností, které poskytují různé druhy i délku financování. Za tímto účelem jsme připraveni vyřídit všechny kroky potřebné k uzavření obchodní smlouvy (popřípadě s využitím dotace) a dle potřeby poradit a informovat o skutečnostech z oblasti ekonomiky, aby rozhodnutí zákazníka bylo správné. Nejčastěji využíváme služeb leasingové společnosti Erste Leasing, a.s., Znojmo (a celorepublikových poboček).

Servis

Machacek prodej a servis servis

Na každý prodaný stroj vedeme solidní zásobu náhradních dílů, které je možné ihned použít pro servis nebo i pro přímý prodej zákazníkovi. Proto i náš servis zaznamenal tradici v rychlosti a kvalitě poskytovaných služeb. Servis zajišťujeme u celého rozsahu našeho sortimentu. Dále se zaměřujeme na opravy motorů Zetor, Kubota, Lombardini, Slávia, Kohler a Briggs & Stratton. Za tímto účelem máme odborně vyškolený personál. Provádíme všechny rozsahy oprav – od garančních prohlídek, přes běžné údržby, malé a střední opravy i generální opravy. Stroj můžeme přepravit do servisní dílny vlastními dopravními prostředky. Opravy běžně provádíme i ve stanovišti stroje, pokud se nejedná o několikadenní opravy. Provádíme přípravu na STK i STK včetně emisí.