Prodej a Servis

Rodinná firma Macháček, s.r.o. od samé existence poskytuje vedle prodeje strojů také veškeré služby s tím spojené. Zaměřuje se na spokojenost zákazníků ve všech ohledech. Od doporučení vhodného stroje, předprodejní servis a přípravu stroje k prodeji, prodej,  záruční i pozáruční servis i poradenskou činnost v průběhu užívání stroje, případný odkup a prodej dalšího nového stroje. Dlouhodobá existence firmy (23 let)  zaručuje zákazníkům stabilní prostředí.

Přístup

Ke každému zákazníkovi přistupujeme se zájmem vyřešit konkrétní situaci a navrhnout nejvhodnější řešení – skladbu strojů pro práce v konkrétní lokalitě a terénu,  pro práci, pro kterou jsou stroje určeny, co zákazník od strojů i od nás očekává, způsob a možnosti financování s případným využitím dotací apod.

Financování

Řada našich zákazníků využívá velmi výhodného způsobu financování prostřednictvím společností, které poskytují různé druhy i délku financování. Za tímto účelem jsme připraveni vyřídit všechny kroky potřebné k uzavření obchodní smlouvy (popřípadě s využitím dotace) a dle potřeby poradit a informovat o skutečnostech z oblasti ekonomiky, aby rozhodnutí zákazníka bylo správné. Nejčastěji využíváme služeb leasingové společnosti Erste Leasing, a.s., Znojmo (a celorepublikových poboček).

Servis

Na každý prodaný stroj vedeme solidní zásobu náhradních dílů, které je možné ihned použít pro servis nebo i pro přímý prodej zákazníkovi. Proto i náš servis zaznamenal tradici v rychlosti a kvalitě poskytovaných služeb. Servis zajišťujeme u celého rozsahu našeho sortimentu. Dále se zaměřujeme na opravy motorů Zetor, Kubota, Lombardini, Slávia, Kohler a Briggs & Stratton. Za tímto účelem máme odborně vyškolený personál. Provádíme všechny rozsahy oprav – od garančních prohlídek, přes běžné údržby, malé a střední opravy i generální opravy. Stroj můžeme přepravit do servisní dílny vlastními dopravními prostředky. Opravy běžně provádíme i ve stanovišti stroje, pokud se nejedná o několikadenní opravy. Provádíme přípravu na STK i STK včetně emisí.